23
cze-2014

XV Tarnobrzeski Bieg Na Orientację

Aktualności   /  

bieg-na-orientacje

W dniu 13. 06. 2014 r. odbył się XV Tarnobrzeski Bieg na Orientację. Organizatorem biegu byli Zespół Szkół Społecznych nr 1 w Tarnobrzegu, I Społeczne Liceum Ogólnokształcące i I Społeczne Gimnazjum w Tarnobrzegu oraz Uczniowski Klub Sportowy ,,Hetman’’ Tarnobrzeg przy współudziale Regionalnego Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 ,,Tarnobrzeska Dolina Wisły’’ w Tarnobrzegu.

Do biegu zgłosiło się 54 uczestników. Zawodnicy startowali w odstępach 2 minutowych. Na linii startu każdy zawodnik otrzymał mapę biegu, kartę uczestnika biegu oraz numer startowy. Na trasie wyznaczonych było 6 pkt. kontrolnych , na których zawodnicy odpowiadali na 2 pytania z różnych dziedzin naukowych. Jednym z punktów było Regionalne Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 ,, Tarnobrzeska Dolina Wisły’’ w Tarnobrzegu, gdzie uczestnicy musieli odpowiedzieć na pytania z dziedziny przyrody i biologii.

Zgodnie z regulaminem biegu za poprawną odpowiedź były przyznawane bonifikaty czasowe. Za 3 pierwsze miejsce uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody, natomiast dla wszystkich uczestników biegu organizatorzy ufundowali słodkie upominki.

Pracownicy Regionalnego Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 ,,Tarnobrzeska Dolina Wisły’’ w Tarnobrzegu gratulują wszystkich uczestnikom wiedzy przyrodniczej i biologicznej, którą się wykazali, a także dobrych wyników w biegu na orientację.
Zapraszamy do dalszej współpracy.

Share this post:

.